4 ManiaCS

Forum poświęcone grze Counter Strike


#1 07-11-09 12:44:01

rapiist

Administrator

Zarejestrowany: 01-11-09
Posty: 8

Wszystko od początku

W związku iż e-PMG upadło postanowiłem założyć ten temat aby dowiedzieć się co mają zamiar robić dalej admini.

Ja chciałbym choć w pewnym stopniu powrócić do tych serwerów które były na e-PMG.

Mam nadzieję że chcecie pomóc.

Offline

 

#2 07-11-09 12:48:24

aras126p

Moderator

Zarejestrowany: 07-11-09
Posty: 4

Re: Wszystko od początku

Można by założyć nową serwerownie. Na początku trzeba będzie trochę kasy włożyć no ale trudno.

Offline

 

#3 07-11-09 13:22:52

bzykacz123

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-11-09
Posty: 1

Re: Wszystko od początku

Ale by sie przydalo przynajmnie jdowiedziec czemu upadlo all i czy sie podniesie itp.

Offline

 

#4 07-11-09 14:43:28

rapiist

Administrator

Zarejestrowany: 01-11-09
Posty: 8

Re: Wszystko od początku

O ile mi wiadomo e-PMG upadło na dobre. Co o tym świadczy?
-wszystkie serwery OFF
-forum OFF
-zero wiadomości od czepasa bądź playera

Nie ma co się już rozczulać nad losami starej serwerowni, postarajmy się założyć jak najszybciej serwer Diablo i porozsyłać IP starym graczom z e-PMG.

Jeżeli ktoś ma z nimi jakiś kontakt proszę o wysyłanie im adresu strony oraz powiedzieć im o co kaman.

Offline

 

#5 07-11-09 22:58:34

alles gute zum geburtstag

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-11-09
Posty: 1

Re: Wszystko od początku

Ej nie reklamujcie na e-pmg.pl tego bo czepas sie wkurzy. Aha i nie kłamcie z bratem E-PMG bez zgody własciciela E-PMG.PL
E-PMG.PL Forum działa, Diablo działa(lagi ponad 200 wszyscy ale jest) i może będzie się coś dało zrobic z lagami. Serwy od serfy.pl może powstaną wkrótce na nowo a wy próbujecie nową serwerownie samą zrobic z samego diablo? Nie wyjdzie wam...A później będziecie na e-pmg chcieli wrócic jak bedzie ok. Miejmy nadzieje wytrzymajmy jeszcze bo każdy ma zajęcia. Czepas ma dużo do roboty pewnie i szkoła czy tam studia a z playerem nie wiadomo co ale badzmy mysli ze bedzie wszystko ok...

Offline

 

#6 07-11-09 23:12:38

rapiist

Administrator

Zarejestrowany: 01-11-09
Posty: 8

Re: Wszystko od początku

alles, kto mówi że całą serwerownie od razu?
pmg miało od razu 10 serwerów? wątpię

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokllub.pun.pl www.komandosi.pun.pl www.habbo.pun.pl www.ee.pun.pl www.destina.pun.pl